Zpět

Mgr. Petr Beneš

středoškolský učitel, zástupce ředitele školy

Proč kandiduji

Jsem přesvědčen, že má-li Hradec Králové naplňovat svůj potenciál města ideálního pro život, musí v jeho čele stát schopní a morálně odpovědní lidé, jejichž hlavní motivací není pouze osobní prospěch. V Koalici pro Hradec takové osobnosti jsou, proto je chci svou účastí na kandidátce podpořit. Svou osobní angažovaností bych také rád přispěl k tomu, aby se zejména mladí lidé aktivně zajímali o dění kolem sebe a chodili pravidelně k volbám.

Politická příslušnost

Člen KDU-ČSL.

Povolání

Středoškolský učitel, zástupce ředitele školy.

Stručný životopis

Pocházím z Dobrušky, kde jsem byl dlouhá léta angažován v tamním skautském středisku. Svůj profesní život jsem se rozhodl zasvětit školství, proto jsem vystudoval učitelství matematiky a geografie na Přírodovědecké fakultě MU v Brně. Po dokončení studia jsem nastoupil na Biskupské gymnázium, kde působím dodnes. V rámci svého povolání se snažím mimo jiné aktivně podporovat talentované studenty, působím jako předseda krajské komise Matematické olympiády a spolupořádám matematická soustředění.

Jsem ženatý, s manželkou Veronikou žijeme v Hradci Králové již 12 let a máme tři syny. Mezi mé záliby patří sport, horská turistika a obecně pobyt v přírodě.

Kontaktujte mě

Jméno a příjmení*
Město
E-mail*
Kraj
Telefon
Bezpečnostní kód
 Security code
Povinná pole jsou označena hvězdičkou (*)
Předmět
Vaše zpráva
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.