Zpět

MUDr. Jan Nožička Ph.D.

soukromý lékař

Oblast znalostí

Zdravotnictví, školství.

Politická příslušnost

Bez politické příslušnosti.

Povolání

Soukromý lékař.

Stručný životopis

Od svého narození v červnu 1965 jsem celý život, kromě období základní vojenské služby, prožil v Hradci Králové. Během těchto 49 let jsem postupně bydlel v centrální části, dále na sídlišti Moravské Předměstí a v současné době v rodinném domě v Malšovicích, a tak jsem schopen vnímat potřeby občanů z různých částí města. Vzhledem k tomu, že jsem kompletní školskou soustavu – od jeslí až po lékařskou fakultu v Hradci Králové – absolvoval na území našeho města a navíc mám relativně významný počet přátel mezi pedagogy, jsem dobře obeznámen s problematikou školství ve městě.

Vytvořit ideální model fungování jednotlivých aspektů života ve městě je nemožné. Nicméně díky svému minulému působení v zastupitelstvu města HK, jsem byl při svých pobytech v zahraničí (Evropa, Austrálie, USA, Afrika) schopen srovnávat fungování jednotlivých systémů v cizích zemích a u nás doma.

V profesionální kariéře jsem minulosti pracoval jako lékař a učitel na lékařské fakultě i zdravotnické škole. Od roku 2004 provozuji soukromou zdravotnickou laboratoř histologie a cytologie.

Kontaktujte mě

Jméno a příjmení*
Město
E-mail*
Kraj
Telefon
Bezpečnostní kód
 Security code
Povinná pole jsou označena hvězdičkou (*)
Předmět
Vaše zpráva
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.