Zpět

MUDr. Jaroslav Pavlata Ph.D.

lékař, vysokoškolský učitel

Proč kandiduji

Vzhledem ke své odbornosti a dlouholeté praxi ortopeda mám vcelku jasnou představu o potřebách nemocných. Proto budu nadále dle svých možností usilovat o kvalitu, další rozvoj, vstřícnost a dostupnost zdravotnické péče pro všechny.

Nově na základě osobní zkušenosti s péčí o bezmocného, nemocného člena rodiny ve vysokém věku jsem poznal absolutní mezery v zajištění péče a důstojného stáří seniorů. Jednou se bude bezmocnost v určité míře týkat každého z nás… Tato zkušenost je pro mě nová výzva k nasměrování vlastních sil a podpoře všech aktivit a projektů zaměřených na podporu péče o naše potřebné.

V Hradci Králové chci dále přispět k racionálnímu a ekonomickému rozvoji letiště. Dát jasná pravidla pro podnikání a investice v areálu letiště a současně jej zpřístupnit pro širokou veřejnost. Vytvořit vstřícné podmínky pro piloty všech kategorií.

Jako nestraník podporuji program KDU-ČSL.

Oblast znalostí

Zdravotnictví, sportovní letectví, turistika, motocykly.

Politická příslušnost

Bez politické příslušnosti, za KDU-ČSL.

Povolání

Lékař, ortoped.

Stručný životopis

Narozen v roce 1962 v Hradci Králové. Po ukončení Lékařské fakulty University Karlovy v Hradci Králové jsem dva roky pracoval jako lékař na ortopedii v České Lípě, následně 29 let na Ortopedické klinice Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Od roku 2018 jsem vedoucí lékař ortopedie Sanus Hradec Králové. Jsem vysokoškolský učitel na Lékařské fakultě UK Hradec Králové. Provozuji také soukromou lékařskou praxi.

Kontaktujte mě

Jméno a příjmení*
Město
E-mail*
Kraj
Telefon
Bezpečnostní kód
 Security code
Povinná pole jsou označena hvězdičkou (*)
Předmět
Vaše zpráva
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.