Zpět

Mgr. Jiří Vojáček

ředitel gymnázia

Proč kandiduji

Chci se podílet na správě věcí veřejných, svoje působení vnímám jako službu.

Oblast znalostí

Školství a řízení nestátní neziskové organizace, zkušenosti s komunální politikou (v zastupitelstvu Hradce Králové a Kutné Hory).

Politická příslušnost

Člen KDU-ČSL.

Povolání

Ředitel gymnázia.

Stručný životopis

Pocházím z Frýdku-Místku, kde jsem studoval na gymnáziu, následně jsem absolvoval Přírodovědeckou fakultu Univerzity Palackého Olomouc, obor matematika-fyzika. Poté jsem se rozhodl věnovat pedagogické činnosti a od roku 1989 působím ve školství, nejprve na Učilišti řemesel v Kutné Hoře a poté na Církevním gymnáziu v Kutné hoře na pozici učitele a následně od roku 1996 ředitele školy. Od roku 2009 pracuji jako ředitel Biskupského gymnázia v Hradci Králové. Jsem ženatý, katolík, mám dvě dospělé děti. Ve volném čase se věnuji sportu, považuji se za milovníka hudby, kterou jsem v minulosti i amatérsky provozoval v komorním pěveckém sboru CANTICA.

Občanská angažovanost

Podílím se na práci komise Rady Královéhradeckého kraje pro rozvoj školství, jsem prezidentem Asociace ředitelů církevních škol, konzultantem komise České biskupské konference pro školství, vzdělání a výchovu. Jsem členem zastupitelstva města a pracuji ve školské komisi.

Kontaktujte mě

Jméno a příjmení*
Město
E-mail*
Kraj
Telefon
Bezpečnostní kód
 Security code
Povinná pole jsou označena hvězdičkou (*)
Předmět
Vaše zpráva
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.